Pierwsze szkolenie lotnicze
Pierwsze szkolenie lotnicze
Wybierz Miejsce realizacji:
Warszawa849.00zł opis
Toruń499.00zł opis
Włocławek749.00zł opis
Wybierz rozmiar:
- wybierz -
  • Spełnij swoje marzenia o lataniu za sterami wspaniałej maszyny Diamond AD20 Katana
Dodaj do:
Chce.to
Lokalizacja:
Warszawa
Dostępność:
cały rok
Opis Przygody

     Pierwszy kurs pilotażu to niezapomniana przygoda, która umożliwia osobom bez doświadczenia lotniczego własnoręczne pilotowanie prawdziwego samolotu !!!

     Po szkoleniu teoretycznym wykonasz 40-minutowy lot pod czujnym okiem doświadczonego instruktora pokonując wcześniej ustaloną trasę wzdłuż Wisły lub w okolice Zalewu Zegrzyńskiego. Będziesz mógł poczuć jak reagują stery samolotu oraz w jaki sposób działają przyrządy lotnicze. Zatracisz się w trójwymiarowym świecie, posłuchasz komunikacji pilota z kontrolą ruchu lotniczego.

     Szkolenie odbywa się na wspaniałym samolocie szkoleniowym - Diamond DA20 Eclipse (Katana), używanym do szkolenia między innymi pilotów Amerykańskich Sił Powietrznych. Diamond DA20 to nowoczesna konstrukcja wykonana z kompozytów szklanych oraz węglowych, która przy prędkości 255km/h zapewnia zasięg ponad tysiąca kilometrów.

     Na zakończenie szkolenia otrzymasz pamiątkowy certyfikat potwierdzający zdobyte doświadczenie.

   Ważne informacje

Bilet do Przygody Pierwsze szkolenie lotnicze ważny jest 12 miesięcy. Przygoda wymaga wcześniejszej rezerwacji terminu, zgodnie z harmonogramem kursów. Loty szkoleniowe odbywają się przy odpowiednich atmosferycznych w ciągu dnia, przeszkodą może być niska podstawa chmur, burza lub bardzo silny wiatr.

Gdzie, kiedy i czas trwania

Kurs teoretyczny, trwający 2 godziny, obejmuje szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i podstaw pilotowania samolotu. Wykład odbywa się w każdą środę w nowoczesnym ośrodku pilotażu w Warszawie. Po wykładzie każdy z kursantów odbywa 40-minutowy lot, którego data i czas ustalana jest indywidualnie z przydzielonym instruktorem.

Wymagania

Niezbędne dokumenty wymagane do przystąpienia do kursu: dowód osobisty (kserokopia), poświadczenie wykształcenia (co najmniej gimnazjalne - kserokopia). Dodatkowo wypełnić należy: deklarację i umowę o szkoleniu (podczas wykładu teoretycznego). Kurs jest zaaprobowany przez polskie władze lotnicze. Minimalny wiek uczestnika to 16 lat.

Inne

Przygoda Pierwszy kurs pilotażu umożliwia udział w kursie 1 osobie i obejmuje 2h szkolenia teoretycznego oraz 40 minutowy lot z Instruktorem.

Masz pytania lub uwagi - napisz do nas.
Życzymy niezapomnianej Przygody !
bok@zycietoprzygoda.pl

Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest niewystarczający dla Ciebie, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
Pytanie:
Poleć ten produkt:

Jeżeli chcesz poinformować swojego znajomego o produkcie, który Twoim zdaniem może go zainteresować, skorzystaj z poniższego formularza.

Do:
Możesz podać więcej adresów e-mail, rozdzielając je przecinkami
Podpis:
Treść:
Opinie naszych klientów: